Alătură-te echipei Smart Office Solutions

Având peste 13 ani de experiență în domeniul de securitate, SMART OFFICE SOLUTIONS a venit în întâmpinarea cerinţelor clienţilor noştri şi a depăşit aşteptările printr-o ofertă de servicii complete, la un raport calitate-preţ fără concurenţă. Echipa noastră de profesioniști este dedicată în întregime clienților și orientată către rezultate satisfăcatoare.

Dorești sa lucrezi într-un mediu dinamic în care performanța este recunoscută?

Noi îţi dăm posibilitatea să-ţi testezi capacitatea de a evolua în domeniul sistemelor de securitate.

Alatură-te echipei noastre!

Locuri de muncă disponibile

TitluLocațieDepartamentTip JobNivel JobData Adăugării

Tehnician sisteme de securitate

PitestiTehnicFull-time–-01.08.2018

Descrierea postului

– Instaleaza sisteme de securitate: sisteme de supraveghere video, sisteme de alarmare la efractie, detectie incendiu, control acces etc;
– Realizeaza mentenanta sau reparatii la sistemele instalate;
– Executa cablarea si montajul echipamentelor conform proiectelor;
– Instaleaza, pune in functiune si intretine sistemele de securitate instalate;
– Instruieste utilizatorii cu privire la functionarea si operarea sistemelor;
– Acorda suport tehnic beneficiarilor.

Cerinte

Candidatul ideal:
– Studii medii de preferat de profil tehnic;
– Experienta in domeniu tehnic (cablaj structural, electric, electronica etc.);
– Cunostinte operare PC;
– Disponibilitate pentru munca pe teren;
– Apt pentru munca la inaltime;
– Permis de conducere Categoria B – Constituie un avantaj.
– Serios, riguros, organizat, capabil se respecte termene de finalizare, disponibilitate pentru program prelungit;
– Avantaj: experienta in domeniul instalarii de sisteme de securitate, curs tehnician pentru sisteme de detectie, supraveghere video, control acces.

Oferta (bonusuri, beneficii)

– Salariu motivant;
– Posibilitate de dezvoltare personala si profesionala prin cursuri de pregatire

Competenţa, expertiza şi profesionalismul personalului Smart Office Solutions sunt dobândite printr-o perpetuă instruire în training-uri de specializare şi prin experienţa acumulată în activităţile cotidiene, calităţi reflectate de certificările obţinute şi de colaborările încheiate.